Hlasovat do 1.kola Sonblog můžeš hlasovat zde...
Zápis AFFS zde...

Jak na vysokou návštěvnost

10. června 2009 v 19:57 | PrInCess přidává corunky.. |  Návody

Obsah:

1. Design
2. Články
3. Soutěže
4. Spřátelené blogy
5. Komentáře

V CČ máš napsané, jak podle mě dosáhneš vysoké návštěvnosti.


1. První dojem je ze všeho nejdůležitější, takže dbej na to, aby tvůj design byl opravdu pěkný. Pokud designy neumíš, můžeš si je objednat u blogařů, kteří to umí nebo si vzít free design. Hlavně na záhlaví nedávej nápis Welcome, který je opravdu trapný. Zkus něco originálního.
2. Když vidím, že máš hezký design, tak se hned podívám na články, abych věděla, o čem blog máš. Teďka je hodně blogů o grafice, kusovkách, pixelkách a taky o autorech. Myslím, že to zaměření je velmi dobré. Články nesmí být moc dlouhé a nudné. Zkus je oživit třeba nápiskama, kusovkama nebo avatary. Ale pozor! Všeho s mírou :)
3. Řekněme, že na tvůj blog už chodí 50 lidí denně. Aby byla tvá návštěvnost ještě větší, musíš pořádat různé soutěže, u kterých si blogaři musí shánět hlas- když někdo bude v soutěži hlasovat pro svého favorita a uvidí, jak krásný máš blog, tak máš o dalšího návštěvníka navíc!
4. Protože někteří lidé nepíšou komentáře a ty vidíš, že máš slušnou návštěvnost a žádné okomentované články, tak to musíš změnit! U nás blogařů se spřáteluje, což znamená, že se SKAMARÁDÍŠ s blogem, který se ti líbí a píšeš několikrát týdně k jeho blogu komentáře. Můžeš si tím najít super kámoše a taky si zvýšíš návštěvnost. Dalo by se říct, že minimálně 5% návštěvníků ze spřáteleného blogu si přetáhneš i na svou stanu. Vím, že je to hnusně napsané ,,přetáhneš", ale je to tak.
5. Čím víc budeš psát komentářů, tím víc lidí k tobě bude chodit. Ale pozor! Žádné komentáře typu: Hrozný blog nikdy nepiš! Ikdyž vidíš, že něčí blog není tak hezký, jako tvůj, tak si vzpomeň, že tys jednou taky začínal. Buď na nováčky milý/á a klidně jim nabídni svou pomoc, ale POZOR! Nevtírej se :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click...a něco uvidíš

Click...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama